Ligobet Şikayet

Ligobet Şikayet
Ligobet Şikayet

Ligobet şikayet konularını sitenin müşteri hizmetlerine bildirin. Müşteri hizmetlerinim hızlı bir şekilde çözüm üreteceğini bilmelisiniz. İletişim seçeneklerini değerlendirmelisiniz. İletişim seçenekleri üzerinden hareket ettiğinizde, müşteri hizmetlerinin 7 gün, 24 saat boyunca sizlere destek verdiğini göreceksiniz. Elektronik posta aracılığı ile şikayet bildirimi yapabilirsiniz. Bunun ile birlikte, canlı destek bölümü üzerinden görüşme yapabilirsiniz. Canlı destek bölümü üzerinden de herhangi bir şikayet konusunu gündeme getirme hakkına sahip olacaksınız. Tercih size bırakılmıştır. İstediğiniz bölüm üzerinden hareket etme şansına sahip olacaksınız.

Ligobet Elektronik Posta İle Şikayet Bildirimi

Ligobet elektronik posta ile şikayet bildirimi konusunda bir elektronik posta adresi hazırlamıştır. Her türlü şikayet bildiriminin bu orijinal elektronik posta adresine gönderilmesi talep edilmektedir. Kullanacağınız adres, [email protected] olacak şekilde güncellenmiş durumda bulunmaktadır. Sitenin iletişim başlıklı bölümüne girdiğinizde, en alt kısmında şikayetler için kullanmanız gereken elektronik posta adresinin bu olduğu ifade edilmiştir. Destek şeklinde hazırlanmış elektronik posta adresi sorular için, görüşler için, öneriler için, yardım talepleri için hazırlanmıştır. Tabii ki bu bölümü de şikayet konularını gönderebilirsiniz. Ancak daha hızlı geri dönüş ve çözüm almak için, sizler ile paylaştığımız adresi kullanmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Ligobet Canlı Destek

Ligobet canlı destek 7/24 anlayışı ile değil, belirli saatler dahilinde çalışmaktadır. Canlı destek ile görüşebileceğiniz saatler, 10:00 ve 18:00 olarak belirlenmiştir. Bu saatler arasında müşteri hizmetleri temsilcisi ile canlı olarak görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Görüşmelerde tabii ki Türkçe dil seçeneğini kullanacaksınız. Elbette canlı destek bölümü ile görüşebilmek için, ligobet üyelik işlemini gerçekleştireceksiniz. Sohbet penceresinde gördüğünüz adınız bölümünü dolduracaksınız. Elektronik posta adresi bölümünü dolduracaksınız. Kullanıcı adı bölümünü dolduracaksınız. Bundan sonra görüşmeye başla butonuna basacaksınız. Türkçe dil seçeneğinde görüşmeye başlama süresi maksimum 30 saniye olarak belirlenmiştir. Görüşme süresi konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Ligobet Elektronik Posta Adresi

Ligobet şikayet konularında kullanacağınız ligobet elektronik posta adresi yazı içeriğinde bildirilmiştir. Bunun haricinde genel konularda da kullanabileceğiniz bir elektronik posta adresi bulunmaktadır. [email protected] elektronik posta adresi yayınlanmıştır. 7 gün, 24 saat boyunca hizmet verdiği ifade edilmiştir. Bütün görüşlerin, bütün önerilerin, bütün soruların bu bölüm üzerinden görüşülmesi mümkün hale getirilmiştir. Türkçe dil seçeneğinde kullanacaksınız. Sistemde kayıtlı elektronik posta adresiniz aracılığı ile bildirimi göndereceksiniz. Gönderdiğiniz bildirimlere geri dönüş süresinin 60 dakika, en fazla 60 dakika olduğunu göreceksiniz. Bu konuda oldukça hızlı hareket eden sitelerden bir tanesidir. Tabii ki gönderdiğiniz elektronik postaları geri dönüşte, Türkçe dil seçeneğinde olacaktır.