Ligobet Güvenilir Mi ?

Ligobet Güvenilir Mi ?
Ligobet Güvenilir Mi ?

Ligobet güvenilir mi? Sorusunun karşılığı araştırıldığında, elde edilen sonuçlar bulunmaktadır. Resmi anlamda kurulmuş ve onay verilmiş bir hizmet ürünü olduğu görülecektir. Ticari bir işletme tarafından meydana getirildiği ve lisans belgesinin alındığı görülecektir. Türkiye’de kabul edilmeyen yasal özelliklerine rağmen, uluslararası piyasanın ciddi ve güvenilir siteleri arasında yer aldığı dikkat çekecektir. Ayrıca farklı özellikler ile de bu site hakkında güvenilir ifadesinin kullanılması mümkündür.

Ligobet Güvenilir Mi ?

Ligobet güvenilir yapan özellikler anlayışının içerisinde, en önde şirket ve lisans belgesi gelmektedir. Kısaca bahsedelim. Lyon Soft N.V şirketi tarafından ligobet sitesi kurulmuştur. Hollanda Antilleri Hükümeti tarafından onay verilmiş bir şirkettir. 80 48 numaralı lisans belgesi bulunmaktadır. Lisans belgesinin, bağımsız kurum olan Hollanda Antilleri Komisyonu üzerinden aldığı görülmektedir. Tabii ki bunlar ile kısıtlı değildir. Gizlilik politikası uygulanmaktadır. Kişisel verilerin korunması kanunu hükümleri dahilinde hareket edilmektedir. Güvenlik programları, comodo SSL ve benzeri güvenlik programları kullanılmaktadır. Zamanında sorunsuz bir şekilde ödemelerin yapıldığı görülmektedir.

Ligobet Ödeme Yapıyor mu?

Ligobet ödeme yapıyor mu? Bu site en az 1 defa para kazanan herkese, her gün, her saat ödeme işlemini gerçekleştirmektedir. Sorun yaşamazsınız, sorun yaşamadan ödemelerinizi alırsınız. Sanal cüzdanları kullanım şansına sahip olacaksınız. Kişisel hesaplarınızı kullanma şansına sahip olacaksınız. EFT seçeneği dışındaki bütün yöntemlerde 24 saat boyunca para çekme talimatı verebilirsiniz. Ödemede komisyon anlayışı ile karşılaşmazsınız. Adınıza ve soyadınıza kayıtlı hesapları kullandığınız için, ödemelerde belge talebi ile karşılaşmadan kazandığınız paraları alabilirsiniz.

Ligobet Ödeme Miktarları

Ligobet ödeme miktarları konusunda da sizleri tatmin edecek seviyeler ile çalışmaya devam etmektedir. En düşük ödeme miktarı sadece 100 Türk Lirasıdır. En yüksek ödeme miktarı günlük 20.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Bu limitlerde ya da limit aralığında hemen para çekme talimatı verebilirsiniz. 20.000 Türk Lirasından yüksek miktarda para kazanmış iseniz, 24 saat sonra tekrar talimat verebilir ve kalan miktarı çekebilirsiniz. Sadece para yatırmanız, kullanmanız, bahis oyunlarda kullanıp, minimum 1 defa kazanç şansını elde etmeniz yeterlidir. Ayrıca ligobet güvenilir mi? Sorusunun karşılığında para çekme talep formunda da, güvenlik programlarını kullanıldığını, şifreleme programlarının kullanıldığını bilmelisiniz. Kişisel banka hesaplarınızı, para çekme talep formuna girme konusunda tereddüt duymayın. Sanal cüzdan hesap numaralarınızı para çekme talep formuna girme konusunda tereddüt duymayın. Gereken tüm programlar ile güvenlik tedbirleri alınmış durumda bulunmaktadır. Güvenli bir şekilde talimat verebilirsiniz. Vereceğiniz talimat ile birlikte, en fazla 15 dakikada paranızı komisyonsuz bir şekilde geri aldığınızı tespit edebilirsiniz.