Ligobet Giriş Adresi

Ligobet Giriş Adresi
Ligobet Giriş Adresi

Ligobet giriş adresi değişti mi? Evet, BTK ile verilen erişim engelleme kararından sonra adres değiştirmek zorunda kalmıştır. Adres değişimi hızlı bir şekilde duyurulmuştur. Yeni giriş adresini dakikalar içerisinde ligobet sitesinin açtığı görülebilmektedir. İlk defa giriş problemi yaşıyor olabilirsiniz. Ne yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz? Kesinlikle endişelenmeyin, site aslında açıktır, kullanılmaya devam edilmektedir. Yeni giriş adresi ligobet83 olarak belirlenmiştir.

Ligobet Giriş Adresi

Ligobet giriş adresini nasıl öğreneceğim? Öncelikli olarak sitemizi takip edebilirsiniz. Sitemizi takip eder iseniz, bu yazıda gördüğünüz gibi her zaman yeni giriş adresine hızlı bir şekilde erişim sağladığınızı göreceksiniz. Üyelik işlemini yani ligobet üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böyle bir işlemi yapmanız ile birlikte, yeni giriş adresi size bildirilir. Elektronik posta gönderilecektir, cep telefonlarına kısa mesaj gönderilecektir. Cep telefonlarına kısa mesaj ile bildirim yapılabilmesi için, SMS engelleme ya da SMS iptal işlemini yapmamış olmanız gerekecektir.

Ligobet SMS Engelleme

Ligobet SMS engelleme işlemini yapabilir misiniz? Elbette bunu yapma hakkınız bulunmaktadır. Fakat hesabınıza giriş yapmak sureti ile yapabileceğiniz bir işlem değildir. Profil bilgilerimiz bölümünde, SMS iptal ya da SMS engelleme şeklinde bir bölüm bulunmamaktadır. Peki nasıl iptal edeceksiniz? Hizmet veren, Türkçe hizmet veren canlı destek hattı ile görüşeceksiniz. Bir görüşme başlatacaksınız. Müşteri hizmetleri temsilcisine SMS engelleme ya da SMS iptal işlemi yapmak istediğinizi belirteceksiniz. Talebiniz müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından alınacaktır. Sisteme giriş yapılacak ve kayıtlı cep telefon numaranız silinecektir. Kayıtlı cep telefon numaranız otomatik mesaj sistemi içerisinde silinecektir. O andan itibaren bir daha tarafınıza SMS gönderilmeyecektir.

Ligobet SMS İptalinde Yeni Adres Gelmez mi?

Ligobet giriş adresi değiştiğinde, bildirim yapılan seçeneklerden bir tanesinin de, SMS uygulaması olduğu ifade edilmiştir ancak, kullanıcıların SMS engelleme ya da iptal etme hakkı bulunmaktadır. Peki ligobet SMS iptalinde yeni adres gelmez mi? Hayır bir kere başvuru yapıp, SMS iptal işlemini gündeme getirdiğinizde bütün paket iptal olacaktır. Paket içerisinde duyurular, bildirimler, yeni giriş adresleri bulunmaktadır. Sadece yeni giriş adresinin gönderilmesi diğer bütün bildirimlerin iptal edilmesi şeklinde bir uygulama bulunmamaktadır. Bu yüzden canlı destek ile görüşüp, SMS engelleme işlemini yapmadan önce bu konuyu daha dikkatli bir şekilde değerlendirmeniz tavsiye edilmektedir. Bize sorar iseniz, SMS iptal işlemini yapmayın. Yeni giriş adresine en hızlı ve en güvenli şekilde ulaşacağınız seçeneklerden bir tanesidir.